Outsourcing IT

Dostarczamy usługi z zakresu Outsourcingu IT, które w elastyczny i efektywny sposób pozwalają realizować kluczowe projekty. Nasi klienci mają dostęp do ekspertów, know-how i gwarancji jakości oprogramowania przy pełnej kontroli nad zasobami.

Jak działamy?

IT Placement

My rekrutujemy, nasz klient zatrudnia specjalistę.

Contracting

My rekrutujemy, my zatrudniamy, a specjalista pracuje wyłącznie dla jednego klienta.

On site recruitment

My rekrutujemy, my zatrudniamy, a specjalista pracuje wyłącznie dla jednego klienta.

Dlaczego my?

Pomagamy się rozwijać

Jesteśmy praktykami – w działaniach rekrutacyjnych naszym atutem jest ogromne doświadczenie przy projektowaniu systemów informatycznych – jesteśmy świadomi jakie kompetencję są potrzebne aby osiągnąć sukces.

Siła w społeczności

Nasze społeczności są siłą napędową naszych działań. Nasze aktywności offline oraz online sprawiają, że jesteśmy blisko światowych trendów i dzięki temu skutecznie przewidujemy, w którą stronę będzie podążać świat technologii.

Biznes i technologia

Sprawiamy, że świat technologii staje się dostępny dla każdego. Dzięki naszemu doświadczeniu zdobytemu podczas wieloletniej współpracy z globalnymi parterami już od pierwszych chwil nawiązujemy doskonałe relacje z nowymi podmiotami.

Rekrutujemy:
programistów,
analityków biznesowych,
testerów,
project managerów
oraz konsultantów.

Spotkajmy się

Udzielamy darmowych konsultacji oraz organizujemy różne cykle wydarzeń. Wybierz formę spotkania i dowiedz się więcej o tajnikach rekrutacji w środowisku IT.

Darmowe konsultacje

Udzielamy darmowych konsultacji z wykorzystania social media w procesach rekrutacji programistów oraz specjalistów IT, a także umacniania pozycji firmy, jako wartościowego pracodawcy.

Inne wydarzenia

Sprawdź, jakie inspirujące wydarzenia organizujemy dla branży HR oraz IT. Weź udział w networkingu i podziel się swoimi doświadczeniami.

Interesuje Cię współpraca?

Wypełnij formularz kontaktowy i poznaj ofertę dla Twojej organizacji

Skontaktuj się