Cześć, jesteśmy Sharpeo

Sharpeo to nie tylko firma, ale przede wszystkim grupa ambitnych osób, otwartych na wyzwania wciąż rozwijającego się świata. Tworzymy skuteczne oprogramowanie, dopasowane do potrzeb naszych klientów i zapewniamy firmom dostęp do specjalistów IT oraz know-how. Organizujemy również cykle wydarzeń skierowane do programistów, rekruterów IT, studentów, czy osób chcących rozwijać swoje umiejętności miękkie.

Cezary Woszczyk 

CEO & Founder

Paulina Woszczyk

Recruitment Business Partner

SHARPEO W LICZBACH
9

lat doświadczenia

+50

partnerów biznesowych

+60

wydarzeń

Obszary, w których działamy

Startupy

Sharpeo wspiera dynamiczne rosnące startupy. Kiedy zwinność i skalowalność jest najważniejsza – czas realizacji zadań jest kluczowy. Naszym wyróżnikiem jest dynamika i dopasowanie do potrzeb partnera. Wiemy, że odważne i innowacyjne organizacje dziś, są liderami jutra.

HR

Stale rosnące zapotrzebowanie na wyjątkową kadrę, stawia wysoko poprzeczkę firmom przedsiębiorstwom i działom HR, które muszą jak najefektywniej zarządzać kompetencjami i talentami pracowników. W podejmowaniu decyzji niezbędne jest stosowanie odpowiednich procesów i narzędzi IT. Korzystając z doświadczenia i danych historycznych można zoptymalizować i zwiększyć efektywność każdego z poniższych procesów:

  • Rekrutacja
  • Zarządzanie kompetencjami pracowników
  • Systemy Oceny
  • Zarządzanie projektami
Finanse & Ubezpieczenia

Wdrażając rozwiązania z zakresu finansów i ubezpieczeń wykorzystujemy nasze doświadczenie i wiedzę zdobyte podczas wieloletniej pracy z bankami i międzynarodowymi instytucjami finansowymi. Zwracamy szczególną uwagę na potrzeby biznesowe, a naszą ambicją jest dostarczanie najlepszych możliwych rozwiązań przynoszących bezpieczne, długoterminowe zyski. Wiemy, że miarą naszego sukcesu jest sukces zrealizowanych przez nas wdrożeń i dlatego dokładamy jak największych starań, aby wszystkie cele zostały osiągnięte w 100%.

Logistyka

Doświadczenie Sharpeo obejmuje współpracę z największymi globalnymi partnerami. Optymalizacja kosztowa poprzez automatyzacje jest jednym z najlepszych sposobów na zwiększenie zysku w firmach logistycznych. Cieszymy się, że dzięki naszym rozwiązaniom możemy dostarczać krótko- i długookresowe oszczędności.

Digital Marketing & Sales

Sharpeo pomaga realizować działania marketingowe idące ramię w ramię z najnowszymi technologiami. Dzięki integracji narzędzi i zastosowaniu holistycznego podejścia, możliwe jest precyzyjne kierowanie przekazu i docieranie do kluczowych dla Ciebie osób decyzyjnych.

Odwiedź nasze social media

Cezary Woszczyk (CEO Sharpeo) prowadzi kanał na Youtube, do którego zaprasza ciekawych gości ze świata biznesu, nauki i social media. Jego gośćmi byli m.in. Michał Żebrowski (aktor i przedsiebiorca), Grażyna Piotrowska-Oliwa (prezes Virgin Mobile) czy youtuber Astrofaza. Oprócz tego chętnie wykorzystujemy i wierzymy w ogromne możliwości komunikacyjne jakie dają portale takie jak LinkedIn, Facebook, Instagram czy Twitter.

               

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz kontaktowy, a my odezwiemy się do Ciebie tak szybko, jak to możliwe.

Skontaktuj się