Jak architektura micro frontendowa sprawdza się w bankowości

Opis wystąpienia: IT w bankowości rządzi się swoimi prawami – pragnienie stabilności systemów często uniemożliwia częste zmiany, a obowiązek zgodności z wymogami UE ogranicza budżet na nowe, innowacyjne funkcjonalności. To sprawia, że nowe wersje cyfrowych produktów bankowych pojawiają się maksymalnie kilka razy w roku. Sprawdźmy czy jest na to jakieś rozwiązanie!

Sebastian Gos: Frontend Competence Manager & Engineering Manager w BEC Poland. Przez 20 ostatnich lat pracował jako programista, architekt, mentor, product owner czy w końcu manager. W życiu zawodowym zajmuje się wdrażaniem architektury micro frontendowej w organizacjach oraz szkoleniami dla programistów. Prywatnie szczęśliwy @tatakodzi. W wolnych chwilach pasjonuje się graniem i kolekcjonowaniem gitar oraz hodowlą krewetek.

“The office” czyli zarządzanie konfliktem w zespole

Opis wystąpienia: “The office” czyli zarządzanie konfliktem w zespole – jak radzić sobie z konfliktem w różnych obszarach i poziomach napięcia. Kiedy konflikt jest naturalny i w jakich sytuacjach lider nie powininen interweniować?

Katarzyna Leszczyńska-Bohdan: “Executive & Business Coach, strateżka komunikacji i biznesu, psycholog organizacji, HRBP. Pracuje z founderami i liderami, by działali skutecznie, niezależnie od zmiennych warunków biznesowych, skomplikowania projektu czy intensywnych emocji. Towarzyszy i trenuje zespoły we wzmacnianiu efektywności i budowaniu lepszej komunikacji. Od 15 lat zbiera doświadczenie m.in. przy tworzeniu i koordynacji pracy zespołów, zarządzaniu budżetami i zmianą, projektowaniu MVP startupów, budowie i implementacji strategii komunikacji biznesowej i programów rozwojowych. Jednak przede wszystkim pracuje z ludźmi, od 2015 skupia się na tych z branży IT. W ramach SoDA – Software Development Association Poland razem z Diversity Hub zrealizowała badanie “”Zarządzanie różnorodnością w IT””. Wyróżniona w raporcie Strong Women in IT – Global Edition (2018-2023). Wykładowczyni ITBM na AGH w Krakowie, prelegentka na konferencjach biznesowych i technologicznych. Prywatnie miłośniczka wolnej jazdy motocyklem.”

Partnerzy Wydarzenia

NZSPW

Zobacz gdzie odbędzie się wydarzenie:

Developers Connect

Darmowe wydarzenie networkingowe online w przestrzeni 3D Ultrafora. Formuła Lightning Talk czyli wystąpienie trwające zaledwie 5 minut jako wstęp do rozmów i pytań.

Dla kogo jest wydarzenie?

  • Dla osób zainteresowanych innowacjami
  • Dla osób ze świata startupów, IT, HR i biznesu
  • Dla programistów Java, .NET, Rust, JavaScript, TypeScript
  • Dla testerów, QA
  • Dla project managerów, produktowców i dyrektorów zarządzających dużymi zespołami
  • Dla osób które chcą wejść do IT
  • Dla specjalistów IT z każdej dziedziny – stosujemy zasadę szwedzkiego stołu – samodzielnie komponujesz treści, które są dla Ciebie najciekawsze
  • Dla osób które chcą wiedzieć więcej co w IT piszczy 😃

30 stycznia 2024 w godzinach 18:00-20:00

Link do wydarzenia otrzymasz w mailu.

Zapisz się:

*pola wymaganę